REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Żeromskiego 51inwestycja
Pokaż inwestycję
Żeromskiego 51
Wrocław, Śródmieście, Żeromskiego 51
Apartamenty Grota205inwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Grota205
Wrocław, Krzyki, Grota-Roweckiego 205
Żmudzka IIinwestycja
Pokaż inwestycję
Żmudzka II
Wrocław, Psie Pole, Żmudzka
Świerzawska 4inwestycja
Pokaż inwestycję
Świerzawska 4
Poznań, Grunwald, Świerzawska
Oroinwestycja
Pokaż inwestycję
Oro
Gdańsk, Oliwa, Kilarskich 6
Salvatoreinwestycja
Pokaż inwestycję
Salvatore
Warszawa, Kolektorska 58
Gajowainwestycja
Pokaż inwestycję
Gajowa
Bydgoszcz, Bartodzieje, Gajowa 18
We Wrocławiu powstaje pierwsza polska stacja 5G dla sieci komórkowychartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstaje pierwsza polska stacja 5G dla sieci komórkowych
Wrocławski start-up Thorium Space buduje bazową sieć najnowszej generacji 5G. Dzięki realizacji...
Rusza proces zwolnień grupowych w QEMETICA Soda Polska w Janikowie artykuł
Pokaż artykuł
Rusza proces zwolnień grupowych w QEMETICA Soda Polska w Janikowie
QEMETICA Soda Polska informuje o rozpoczęciu kolejnego etapu hibernacji zakładu produkcyjnego w Janikowie (powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie). W ramach tego procesu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rusza procedura zwolnień grupowych. To najtrudniejszy, ale niezbędny krok w procesie dostosowawczym do zmieniających się realiów rynkowych i długofalowego planu stabilizacji działalności.
[Warszawa] Park Ostrobramska – nowe, warszawskie osiedle Skanska Residential Development Polandartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Park Ostrobramska – nowe, warszawskie osiedle Skanska Residential Development Poland
W samym sercu prawobrzeżnej Warszawy powstaje nowoczesne, zielone i przyjazne mieszkańcom miejsce –...
Ruszy projektowanie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia przez Wysokąartykuł
Pokaż artykuł
Ruszy projektowanie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia przez Wysoką
Władze województwa szukały początkowo firmy, która zajmie się przygotowaniem dokumentacji i budową o...
85 lat produkcji opon w Dębicy. Od Stomilu do największej fabryki opon Goodyear w Europieartykuł
Pokaż artykuł
85 lat produkcji opon w Dębicy. Od Stomilu do największej fabryki opon Goodyear w Europie
Dębicka fabryka opon świętuje w kwietniu bieżącego roku 85 lat istnienia i bogatej historii – od powołanej do życia w 1939 roku Fabryki Gum Jezdnych Stomil po dzisiejszy nowoczesny zakład rozwijany od 29 lat przy wsparciu strategicznego inwestora, amerykańskiej firmy Goodyear. Dębicki zakład, który jest jednym z największych pracodawców na Podkarpaciu, produkuje innowacyjne opony pod różnymi markami z portfolio Goodyear na rynek polski i europejski, w tym opony na tzw. pierwsze wyposażenie dla największych producentów aut. Polska fabryka jest największą fabryką Goodyeara w Europie.
Ministerstwo Obrony Narodowej zostanie właścicielem Huty Częstochowaartykuł
Pokaż artykuł
Ministerstwo Obrony Narodowej zostanie właścicielem Huty Częstochowa
Huta Częstochowa uratowana dzięki wsparciu państwa. Ministerstwo Obrony Narodowej (MON) zostanie właścicielem Huty Częstochowa. W lutym 2025 r. Rada Ministrów zdecydowała o wpisaniu częstochowskiej huty na listę przedsiębiorstw strategicznych. Z kolei Minister Obrony Narodowej poinformował o skorzystaniu z prawa jej wykupienia od syndyka. Wartość przedsiębiorstwa została wyceniona na ponad 253 miliony złotych.
Połączenia polskich rurociągów z systemem paliwowym NATO. Podpisano wstępne porozumienie artykuł
Pokaż artykuł
Połączenia polskich rurociągów z systemem paliwowym NATO. Podpisano wstępne porozumienie
PERN S.A. oraz Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (ZIOTP) zawarły wstępne porozumienie o współpracy przy realizacji programu rozbudowy polskiej infrastruktury paliwowej w celu przyłączenia jej do systemu rurociągów NATO.
Grupa Fortaco wybuduje fabrykę w Knurowie, w województwie śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Fortaco wybuduje fabrykę w Knurowie, w województwie śląskim
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie śląskim. Fińska Grupa Fortaco wybuduje zakład produkcyjny w Knurowie, w powiecie gliwickim. Polski oddział tej firmy otrzymał decyzję o wsparciu nowej inwestycji przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. Inwestycja typu greenfield obejmuje wybudowanie nowej fabryki o pow. 34 tys. metrów oraz wyposażenie jej w nowy sprzęt. Prace budowlane rozpoczną się w najbliższych miesiącach, a uruchomienie działalności zaplanowano na połowę 2024 roku. Zakład zlokalizowany w Knurowie zatrudni do 250 nowych pracowników. Planowane nakłady inwestycyjne jakie poniesie inwestor na terenie Knurowa przekroczą 10 milionów euro.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Racibórz] Tesco
Racibórz, Ponięcice
[Świdnica] Budynek wielorodzinny, ul. Spółdzielcza 2inwestycja
Pokaż inwestycję
[Świdnica] Budynek wielorodzinny, ul. Spółdzielcza 2
Świdnica, Kruków
Rosariuminwestycja
Pokaż inwestycję
Rosarium
Wrocław, Psie Pole, Chorwacka
Rogowskainwestycja
Pokaż inwestycję
Rogowska
Wrocław, Fabryczna, Rogowska 153a
Dekerta 8inwestycja
Pokaż inwestycję
Dekerta 8
Kraków, Podgórze, Dekerta 8
REKLAMA